21 Haziran 2024, 14:31
212 564 40 20

Tadilat işleri

Günümüzde yapılar üzerinde tadilatlar sürekli olarak artarken, bir yandanda farklılıklar göstermeye başlamıştır.Gelişen teknoloji, görsellikler,eskiyen yapıların değişimi sürekli olarak tadilatı gerektirmeye başlamıştır. Ata inşaat tadilat işlerinde uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetinde hedeflediği noktaya hızla ilerlemeketedir.Ata inşaat`ın ilgili ve uzman olduğu tadilat konuları :

Ahşap işleri

Alçı Sıva

Alçıpan Bölme

Banyo Dolabı

Amerikan Kapı

Boya Badana işleri

Cam Balkon

Çelik Kapı

Doğalgaz Petek Kombi işleri

Kartonpiyer

Duşakabin

Kalebodur

Yer Döşeme Parke işleri

Su tesisatı

Çatı Kaplama ve izolasyon uygulamaları

Elektrik Tesisatı

Işık Bandı

 
Müteaahhitlik Hizmetleri

Ata İnşaat Müteahitlik hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Kat karşılığı ve anahtar teslim inşaat çalışmalarının yanısıra bir çok yapı uygulamasında  Müteahitlik hizmetlerinde başarılı bir portre çizmektedir.

 

 Müteahhitlik hizmetleri

İç ve dış cephe sıva

 Boya işleri

Çatı Kaplama ve Her Türlü İzolasyon işleri

 Yer döşemesi işleri

 Demir işleri (ferforje, korkuluk, merdiven vb.)

 Seramik, Mermer, Granit işleri

 Panel kapı, Mutfak ve Banyo dolabı, Ahşap işleri

 Kartonpiyer, alçıpan,  bölme duvar, asma tavan uygulamaları

gibi bir inşaatta aklımıza gelebilcek bir çok uygulama Ata inşaat bünyesinde mevcuttur...

Yapı Denetim

Ülkemizin deprem kuşağında olması ve önceden bir türlü uygulamaya sokulamayan yapı denetim uygulamaları 17 ağustos depreminden sonra Ülkemizdeki  can ve mal kaybının yoğunluğu ile  595 sayılı kanun hükmündeki kararname yürürlüğe sokulmuştur.
Ancak Anayasa Mahkemesinin adı geçen kararnameyi iptalinden sonra 4708 sayılı Yapı Denetim yasası çıkarılarak, 13.07.2001 yürürlüğe girmiştir. Böylece yapı denetim şirketleri büyük önem kazanmıştır.Firmamız Yapı denetim şirketlerinden Reel Yapı Denetim ile birlikte çalışmaktadır. Reel yapı denetim şirketi İstanbul Gaziosmanpaşa adresindedir.


Mühendislik ve Mimarlık Hizmetleri

Ata İnşaat  günün teknolojik şartlarına , kalite norm ve standartlarına uygun şekilde mekanik, elektrik ve yapı işleri için temel ve kapsamlı mühendislik hizmetleri ile çalışma faaliyetlerine devam etmektedir. Her türlü yapının işlevsel fonksiyonlarını yerini getirmek için özgün çalışmalar ve fikirler için firmamız özveriyle çalışmaktadır.

Firmamız tüm yapılar içinde insan yaşamını kolaylaştırıcak özgün ve yaratıcı tasarımlar için çaba sarfetmektedir. Bununla beraber tüm mühendislik hizmetlerinde uzman kadromuz gelişen teknoloji şartlarını ve ihtiyaçları ele alarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Özellikle Mimarlık alanında hem günümüz şartları ve müşterilerin isteği doğrultusunda özgün işlevse yapılar ortaya çıkarmak amaçlarımızın temelini oluşturur.

Emlak Pazarlama

Ata inşaat gayrimenkul alım satımı ile ilgili olarak her konuda sizlere detaylı ve önemli bilgiler vermektedir. konusunda deneyimli kadromuz ile Emlak portföyümüzdeki yapılar ve sizlere özel projeler doğrultusunda emlak pazarlama ve danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.Detaylı bilgilendirmeler için bizimle iletişime geçebilir sorularınızı sorabilirsiniz...

Ata inşaat emlak pazarlamada hedefleri ve stratejilerini çok iyi bir şekilde belirleyen bir firmadır.

Müşterilerinde Emlak sektöründe ileriye yönelik düşünceleri ve hedefleri doğrultusunda Ata inşaat olarak hem yardımcı olur hemde danışmanlık yapar. Bununla birlikte gayrimenkulun bulunduğu bölge itibariyle hedef kitleyi iyi tanımlama ve analizler konusunda uzman kadroya sahiptir.

Yardım ve danışmanlık işlemleri gibi her türlü emlak konusunda bizimle iletişime geçebilir bilgi alabilirsiniz. Ayrıca;

Gayrimenkul Alım Satımı

Expertiz ve Fizibilite

Yatırım Danışmanlığı